Lock&Load

Oficjalne forum firmy ochroniarskiej Lock&Load.

Ogłoszenie

Prosimy o rejestrację na forum nickiem IC!

#1 2010-08-13 22:28:58

 Maribel Flores

Sekretarka

Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 5
Punktów :   

Nowy asortyment

No więc pomyślałem sobie, że firmie dobrze zrobi, gdybyśmy wprowadzili jakiś nowy asortyment. Sądzę, że na przykład tanie alarmy do aut i systemy zabezpieczające to będzie świetny pomysł. Wtedy, trzeba by było poprostu zatrudnić paru mechaników, czy też inżynierów. Jak zwał tak zwał. Oni instalowali by te alarmy w autach i już. Zawsze trochę grosza więcej.

Można by było również wprowadzić zabezpieczenia dla taksówek, lub do normalnych prywatnych aut. Załóżmy, że jedzie sobie taksiarz, a ktoś wsiada i go rabuje. Wtedy, on ma wszystko w kamerze zainstalowanej tuż nad przednim lusterkiem. Takie moje propozycję. Proszę o nie pisanie głupich komentarzy: "Ale debil". Nie podoba się, nie komentuj, o!

Offline

 

#2 2010-08-13 22:34:05

Ryan Trabocchi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nowy asortyment

Podoba mi się twój pomysł

Offline

 

#3 2010-08-14 12:01:00

Antony Brown

Prezes

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nowy asortyment

Pomysł jak najbardziej trafny, w temacie na forum napisaliśmy plan rozwoju, w którym napisane jest, że chcemy z czasem wprowadzać innowacyjne rozwiązania. Tyle, że skryptowo to chyba niemożliwe, bo Administracja musiałaby dostosować to, a myślę że nie przyjęliby takiej prośby.

Pozdrawiam serdecznie!

Offline

 

#4 2010-08-14 12:02:38

 Maribel Flores

Sekretarka

Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nowy asortyment

Chodziło mi o to, że jeżeli dzieje się coś złego, to kierowca robi SS'y i niby, że to jest nagranie z kamery. Ale tylko wtedy, kiedy ma potwierdzenie na forum, że kupił u nas do swojej taksówki takie zabezpieczenie.

Offline

 

#5 2010-08-14 12:05:12

Antony Brown

Prezes

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nowy asortyment

Chyba, że tak. Poruszymy tą kwestię z Davidem, ocenimy przydatność, funkcjonalność.

Dzięki za pomysł.

Offline

 
Właściciel: Antony Brown, David Gray.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.americangirls.pun.pl www.secondlife.pun.pl www.tgk.pun.pl www.logistyka.pun.pl www.shinobisway.pun.pl